Pomáháme vašemu podnikání

Meedy je moderní a zábavný věrnostní systém postavený na mobilních technologiích, který vytváří online komunikační kanál a vazby mezi vámi a vašimi klienty. Přináší nové zákazníky, analyzuje zákaznické chování a spoustu dalších výhod.

Odměny za věrnost a speciální akce ve stylu jednoduchých zpráv povzbudí vaše zákazníky, aby se k vám vraceli mnohem častěji a utratili ve vašem podniku ještě více peněz. Vaší péče a služeb si budou vážit.

Meedy je přesně to, co hledáte

Jaké má Meedy výhody?

Zákazníci si vás najdou

Snadnou registrací zdarma získáte pro váš podnik vlastní stránku s informacemi o otevírací době, telefonním čísle, Meedy odměnách a slevách, restaurace si mohou zdarma navolit denní menu. Tak nechte zákazníky, aby si k vám vždy našli cestu.

Získejte více zákazníků

S Meedy snáze vytvoříte pouto se svými zákazníky, budou se k vám často a rádi vracet. Svou Meedy aplikaci budou mít neustále u sebe ve svém chytrém telefonu, navíc bez papírových věrnostních kartiček nebo zdlouhavých registrací, čeká je pouze stažení aplikace zdarma.

Komunikujte online kdykoliv

Každý zákazník je jedinečný, a proto se jim odměňujte individuálně podle jejich zásluh. Posílejte jim zprávy na displej telefonu o připravované akci podle toho, jak často váš podnik navštěvují. Pozvěte zpět lidi, kteří už se u vás dlouho nezastavili, upozorněte je na super slevu nebo víkendovou akci.

Věrnostní systém na míru

Nastavte si vlastní věrnostní program během několika minut a nenechte ho zevšednět. Zdá se vám váš věrnostní program nudný, jednoduše ho změňte nebo vytvořte nový.

Jděte s dobou

Vaši zákazníci již naplno využívají výhod chytrých telefonů, tak nezůstávejte pozadu a buďte "IN".

Mějte přehled

Zjistěte, kdo jsou vaši zákazníci, jak pracují s vaším věrnostním programem a proč se k vám vracejí. Komunikujte s nimi přímo a vylepšujte svůj věrnostní program právě podle jejich požadavků.

Pořídit si meedy je snadné

Jak Meedy používat?

Pořízení kiosku s tabletem

Po registraci od nás obdržíte tablet, na kterém se bude odehrávat veškerá aktivita. Kiosek umístěný ve vašem podniku navíc upoutá zákazníky při každé návštěvě. Žádné věrnostní kartičky, žádné papírové kupony, pouze kiosek s tabletem.

Nastavení věrnostního programu

V administraci na webu si pohodlně nastavíte jedinečný věrnostní program, který bude vyhovovat vám i potřebám vašich zákazníků. Zda budete chtít odměňovat dle zakoupených produktů nebo výše útraty záleží jen na vás.

Sbírání bodů a odměňování

Vlastní načítání věrnostních bodů bude probíhat skenováním QR kódů klientů na kiosku ve vaší prodejně a to zcela BEZ POTŘEBY ZÁSAHU OBSLUHY. QR kód a vše potřebné získají vaši zákazníci zdarma pouhým stažením aplikace do mobilního telefonu.

Komunikace a zpětná vazba

Používáním věrnostního systému získáte kontakty na své zákazníky a budete je tak moci konkrétně oslovovat. Vytvářejte pro ně cílené kampaně, které budou doručeny jako zprávy přímo na displej jejich telefonů. Navíc sledujte veškerou aktivitu, historii odměn a využitých akcí v čase online.

Vše, co potřebujete, je jedna aplikace

Pouze umístěte Meedy kiosek do své prodejny

V každém startovacím balíčku od nás dostanete tablet se stojánkem a bezpečnostním úchytem, samolepku Meedy na dveře vašeho podniku a informační letáčky pro zákazníky.

Kolik vás vše bude stát?

Věrnostní aplikace Meedy je dostupná pro každý podnik

Registrace Meedy zdarma

Speciální akce v rámci zahájení programu Meedy

Hledáte pro vaše podnikání opravdu účinný věrnostní program? Vytvořte si Meedy účet ZDARMA a dejte o sobě vědět.

  • Váš podnik bude mít svou vlastní stránku s informacemi o otevírací době, telefonním čísle, webových stránkách, restaurace si mohou zdarma navolit denní menu a mnoho dalšího
  • Každý zákazník si tak váš podnik bude moci snadno vyhledat a přijít tak právě k vám
Nyní zdarma

Věrnostní program Meedy s kioskem

Vyzkoušejte na dva měsíce ZDARMA s možností vrácení peněz

Objednejte si věrnostní program Meedy, získáte všechny výhody registrace zdarma a k tomu věrnostní systém na míru s kioskem za zvýhodněnou cenu a službu na 2 měsíce zdarma.

  • Pořizovací cena kiosku za zvýhodněnou cenu 1990.00 Kč
    Cena zahrnuje tablet, software a stojan s bezpečnostním úchytem
  • Měsíční paušál 590.00 Kč začnete platit až za 2 měsíce, první dva měsíce od nás obdržíte zdarma na zkoušku
  • Měsíční paušál 290.00 Kč za každý další kiosek
590.00 Kč/měsíc

Cena služby zahrnuje kompletní zákaznický systém a podporu. Všechny ceny jsou bez DPH.

Jak meedy vypadá?

S kioskem Meedy dostane vaše podnikání nový rozměr

Registrovat Meedy pro podnikání

Registrujte se zdarma

Chci se registrovat hned teď

Registrujte se zdarma se všemi výhodami, získání věrnostního systému na míru s kioskem je druhý krok, Samotná registrace vás nic stát nebude.